Festival vína (Ne)vinné Lány

Znalost vína může být radostí po celý život člověka
Ernest Hemingway

V Lánech, dne 29. března 2020

5. ročníku festivalu vína (Ne)vinné Lány 2020 se z důvodu mimořádné situace šíření coronaviru SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19 a vyhlášení nouzového stavu v České republice přesouvá na 26. září 2020.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat. Ponechte si vstupenky a přijďte v novém termínu. 

Pokud by Vám nový termín nevyhovoval, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však do 15. června 2020 (aktuální info k vracení vstupného). Vstupenky zakoupené v síti Ticketportal lze vracet pouze na prodejních místech Ticketportal. Vstupenky zakoupené u organizátorů lze vracet zpět pouze organizátorům.

Děkujeme za porozumění a za Vaši podporu v dobrých i těžších časech.

S přáním dobrého a pevného zdraví,

Emil Buřič & Zbyněk Gregor

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Festival vína (Ne)vinné Lány 2020 se uskuteční dne 25. dubna 2020 v Muzeu Tomáše Garriguea Masaryka v Lánech.

 

Na 5. ročníku očekáváme účast renomovaných tuzemských vinařů ze všech čtyř moravských a dvou českých vinařských podoblastí. Věříme, že díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků bude festival vína (Ne)vinné Lány 2020 opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem.

Nosným tématem letošního ročníku budou lahodná „šumivá vína“ a spolu s vinaři bychom rádi dali návštěvníkům možnost pojmout lánský festival jako „průřezovou degustaci“ těchto trendových typů vína. Seznam vystavujících vinařství a dobrovodného občerstvení bude postupně aktualizován. Doručujeme sledovat náš Facebook pro další průběžné informace a zajímavosti z oblasti moravského a českého vinařství.

 

Těšíme se na Vás v dubnu na Lánech a přejeme Vám kladný vztah k moravskému a českému vínu. S úctou, Emil Buřič a Zbyněk Gregor (pořadatelé)

Spolupořadatel:Partnerství a podpora festivalu: