Festival vína (Ne)vinné Lány

Znalost vína může být radostí po celý život člověka
Ernest Hemingway

2019 – VYPRODÁNO!

Vstup možný pouze s platnou vstupenkou zakoupenou v předprodeji.

 

Festival vína (Ne)vinné Lány 2019 se uskuteční dne 27. dubna 2019 v Muzeu Tomáše Garriguea Masaryka v Lánech.

 

Na 4. ročníku očekáváme účast renomovaných tuzemských vinařů ze všech čtyř moravských a dvou českých vinařských podoblastí. Věříme, že díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků bude festival vína (Ne)vinné Lány 2019 opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem.

Nosným tématem letošního ročníku budou „růžová vína“ a spolu s vinaři bychom rádi dali návštěvníkům možnost pojmout lánský festival jako „průřezovou degustaci“ těchto trendových typů vína. Těšit se můžeme na luxusní vína od Vino Zlomek VavraVíno ŠkrobákVinařství NaturviniVINO HORTŠkolní statek MělníkZámek Roudnice a Lobkowiczké zámecké vinařstvíVinařství Starý vrchLAHOFERVinařství Hanzel. Po roční pauze se vrací Vinařství Trávníček & Kořínek a zcela nově bude mladé Vinařství Plenér. Čistokrevné vinaře doplní MojeLahve.cz, kteří ze svojí databáze dovezou jistě to nejlepší z tuzemské přehlídky růžových vín a premiérově vyrazíme také za hranice do oblasti Rheinhessen. O občerstvení se pak postarají mj. Jordi'sŠnekárna a Tommy's Food Truck.

Doručujeme sledovat náš Facebook pro další průběžné informace a zajímavosti z oblasti moravského a českého vinařství.

 

Těšíme se na Vás v dubnu na Lánech a přejeme Vám kladný vztah k moravskému a českému vínu. S úctou, Emil Buřič a Zbyněk Gregor (pořadatelé)

Spolupořadatel:Partnerství a podpora festivalu: