Festival vína (Ne)vinné Lány

Znalost vína může být radostí po celý život člověka
Ernest Hemingway

V Lánech, dne 19. srpna 2020

Chtěli bychom Vás informovat, že z důvodu omezení hromadných akcí nařízením Ministerstva zdravotnictví postupem podle § 69 odst. 1 písm. b) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARSCoV-2 s účinností ode dne 27. července 2020, zejména pak z důvodu zákazu pohybu a pobytu bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to na hromadných akcích s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, konaných ve vnitřních prostorech staveb, se festival vína (Ne)vinné Lány přesouvá na sobotu, dne 24. dubna 2021.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat. Ponechte si vstupenky a přijďte v novém termínu. Pokud by Vám nový termín nevyhovoval, lze požádat o vrácení vstupného dle instrukcí uvedených na webových stránkách Ticketportalu. Vstupenky zakoupené v síti Ticketportal lze vracet pouze na prodejních místech Ticketportal. Vstupenky zakoupené u organizátorů lze vracet zpět pouze organizátorům.

Na 5. ročníku očekáváme účast renomovaných tuzemských vinařů ze všech čtyř moravských a dvou českých vinařských podoblastí. Věříme, že díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků bude festival vína (Ne)vinné Lány 2021 opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem.

Nosným tématem letošního ročníku budou lahodná „šumivá vína“ a spolu s vinaři bychom rádi dali návštěvníkům možnost pojmout lánský festival jako „průřezovou degustaci“ těchto trendových typů vína. Seznam vystavujících vinařství a dobrovodného občerstvení bude postupně aktualizován. Doručujeme sledovat náš Facebook pro další průběžné informace a zajímavosti z oblasti moravského a českého vinařství.

Děkujeme za porozumění a věříme, že v roce 2021 bude pandemie COVID-19 již pod kontrolou.

S přáním dobrého a pevného zdraví,

Emil Buřič & Zbyněk Gregor (pořadatelé)

Spolupořadatel:Partnerství a podpora festivalu: