Festival vína (Ne)vinné Lány

Znalost vína může být radostí po celý život člověka
Ernest Hemingway

V Lánech, dne 5. března 2021

Chtěli bychom Vás informovat, že z důvodu přetrvávání nouzového stavu, pandemie Covid-19 a omezení hromadných akcí v souladu s Protiepidemickým systémem (PES) se festival vína (Ne)vinné Lány přesouvá na sobotu, dne 25. září 2021.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat. Ponechte si vstupenky a přijďte v novém termínu. Pokud by Vám nový termín nevyhovoval, lze požádat o vrácení vstupného dle instrukcí uvedených na webových stránkách Ticketportalu. Vstupenky zakoupené v síti Ticketportal lze vracet pouze na prodejních místech Ticketportal. Vstupenky zakoupené u organizátorů lze vracet zpět pouze organizátorům.

Na 5. ročníku očekáváme účast renomovaných tuzemských vinařů ze všech čtyř moravských a dvou českých vinařských podoblastí. Věříme, že díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků bude festival vína (Ne)vinné Lány 2021 opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem.

Nosným tématem letošního ročníku budou lahodná „šumivá vína“ a spolu s vinaři bychom rádi dali návštěvníkům možnost pojmout lánský festival jako „průřezovou degustaci“ těchto trendových typů vína. Doručujeme sledovat náš Facebook pro další průběžné informace a zajímavosti z oblasti moravského a českého vinařství.

Děkujeme za porozumění a věříme, že v září 2021 bude pandemie COVID-19 již pod kontrolou.

S přáním dobrého a pevného zdraví,

Emil Buřič & Zbyněk Gregor (pořadatelé)

Spolupořadatel:Partnerství a podpora festivalu: