(Ne)vinné Lány – aktuální ročník

Festival vína (Ne)vinné Lány 2017 se uskuteční v prostorách Muzea Tomáše Garriguea Masaryka v prezidentské obci Lány, Zámecká 197, 270 61 Lány

v sobotu, dne 22. dubna 2017 od 11:00 do 18:00 hodin.

Základní vstupné činí 350 Kč (v předprodeji ticketportal za 330 Kč) a vstup je možný po dobu 3 hodin od doby platnosti vstupenky. Vstupné zahrnuje vstup do Muzea TGM Lány, 15 festivalových žetonů směnitelných za degustační vzorky, degustační skleničku OIV s ryskou a průvodní materiály. 

Na místě bude možné dokoupení dodatečných žetonů v ceně 150 Kč/15 kusů. Objem jednoho degustačního vzorku bude 0,025 litru vína. Cenu vína stanovují vinaři sami, přičemž běžná cena je 1 až 2 žetony za degustační vzorek podle kvality a ročníku vína. Případný prodej celých láhví vína bude probíhat již přímo mezi vinaři a návštěvníky za platbu v hotovosti

Z důvodu hladkého průběhu festivalu a optimalizace omezené kapacity Muzea TGM jsou vstupenky prodávány s vyznačeným časem vstupu a celkový počet je limitován. Předprodej v síti Ticketportal (odkaz před logo Ticketportal) bude ukončen 20. 4. 2017 v 23:40h a dále budou vstupenky k dispozici už jen na místě přímo v Muzeu TGM Lány do vyprodání kapacity. Kapacitu nelze překračovat, proto doporučeme zajištění vstupenek v předprodeji.

Obchodní činnost festivalu vína (Ne)vinné Lány spadá dle typu činnosti podle kategorií skupin CZ-NACE do 3. fáze a elektronická evidence tržeb (EET) bude zavedena od března 2018.

Všichni návštěvníci jsou povinni dodržovat návštěvní řád Muzea TGM, zejména pak zákaz kouření a zákaz konzumace alkoholu nezletilými osobami.

Fotogalerie ročníků